Ne mărim echipa!

Clubul Scriitoarelor caută un nou membru al familiei!

Dacă te pasionează literatura, îți place să citești și de ce nu, să scrii despre asta, atunci aceasta este șansa ta! Alături de echipa noastră vei pătrunde în această lume, avand ocazia să-ți susții cărțile și autoarele preferate, să faci cunoștință cu altele noi și să trăiți împreună povești dintre cele mai diverse și incitante.

Ne dorim o persoană plină de entuziasm și iubire pentru literatură, care să se ocupe editarea textelor de pe site-ul nostru si de pagina noastră de Facebook, pe care să o umple cu informații interesante și frumoase pentru comunitatea noastră.

Scrie-ne pe erika.ciuica@gmail.com și spune-ne câteva lucruri despre tine, împreună cu un link către profilul tău de Facebook.

Colaborarea este pe bază de voluntariat.

Abia așteptăm să te cunoaștem!

Echipa Clubul Scriitoarelor